Kamerové systémy

Kamerové systémy slúžia na elektronickú ochranu objektu, využívajú sa na doplnenie zariadení PSN, ale i ako zariadenia pre kontrolu výrobných liniek a iných procesov.​ Vytvárajú obrazový záznam stráženého priestoru. V súvislosti s veľmi rýchlym rozvojom digitálneho spôsobu snímania a záznamu obrazu sa už veľmi často nejedná o samostatný systém, ale skôr o zvláštne periférie systému PSN alebo dátových a telekomunikačných systémov. Obraz je už dnes bežne prenášaný dátovou infraštruktúrou (IP kamery, kamerové IP servery), nahrávaný vo forme vysokokvalitného digitálneho videa, existuje tiež možnosť diaľkového sledovania kamier (telefón, internet), videoarchivácie a vyhľadávania záznamov a multi- kamerového obrazu. U niektorých kamier je možné taktiež zoomovanie a polohovanie z obrazovky PC. Navrhujeme vnútorné aj vonkajšie kamery, kamery s nočným videním a pod. Pre ochranu objektov našich zákazníkov sme schopní navrhnúť a realizovať riešenie podľa individuálnych potrieb a finančných možností.

HIKVISION

 

Starajte sa lepšie o svoje podnikanie so skvelými bezpečnostnými technológiami.

S obmedzeným rozpočtom a malým počtom zamestnancov majitelia malých podnikov vždy hľadajú šikovné spôsoby, ako zlepšiť svoju bezpečnosť, všestrannosť a nákladovú efektívnosť. Okrem ochrany kamenných prevádzok sa majitelia malých podnikov snažia aj o zníženie prevádzkových rizík, garanciu kvality služieb a zabezpečenie návratnosti investícií.
Nie je to ľahká práca. Ale počuli ste? Vďaka niektorým skutočne skvelým technológiám od Hikvision, ktoré fungujú automaticky, 24 hodín denne, máte všetko, čo potrebujete, aby ste sa dnes mohli lepšie starať o svoje podnikanie.

AcuSense

Pokročilé algoritmy umelej inteligencie

ColorVu

Farebný pohľad aj v tme

Hik-Connect

Buďte informovaní aj na cestách

AI, AcuSense

 

Získajte presné poplachy pri porušení pomocou AI

Máte už dosť falošných poplachov spúšťaných padajúcim lístím a svetlometmi? Potom sa spoľahnite na našu technológiu AcuSense, ktorá vás upozorní len na skutočné hrozby . V závislosti od vašich nastavení spúšťa presné poplachy pre osoby, vozidlá alebo oboje. Táto technológia je zabudovaná v bezpečnostnej kamere alebo vo videorekordéri a využíva jediný čip AI, aby pozdvihla vašu obvodovú ochranu na úplne novú úroveň.

Technológia Hikvision AcuSense
Technológia AcuSense vám pomáha posunúť zabezpečenie na ďalšiu úroveň s presnou detekciou hrozieb v reálnom čase, ktorá odlišuje ľudí a vozidlá od iných cieľov.

Technológia AcuSense využíva pokročilé algoritmy umelej inteligencie strojového videnia zabudované do bezpečnostných kamier a videorekordérov Hikvision na zvýšenie bezpečnosti domácností a firiem.

Rýchlejšie

Technológia AcuSense deteguje hrozby vniknutia v reálnom čase a spúšťa upozornenia na mobilné telefóny používateľov pre rýchlejšiu odozvu.

Presnejšie

Technológia AcuSense odlišuje ľudí a vozidlá od ostatných pohybujúcich sa objektov, čo umožňuje bezpečnostným tímom zamerať sa na skutočné hrozby.

Viac efektívny

Technológia AcuSense aplikuje štítky na zaznamenané videozáznamy s ľuďmi a vozidlami, čím zrýchľuje vyhľadávanie videí, minimalizuje manuálne úsilie a znižuje celkové náklady.

Jednoduché použitie

Inteligentné kamery s podporou AcuSense sa inštalujú rýchlo a konfigurujú sa rovnako jednoducho ako bežné bezpečnostné kamery. Táto technológia dáva bezpečnosť AI k dispozícii každému.

AcuSense - vstavané zvukové a stroboskopické alarmy

Vybrané modely bezpečnostných kamier s podporou AcuSense ponúkajú vstavané sirény a stroboskopické alarmy. Ešte lepšie je, že tieto kamery môžu vysielať vlastné hlasové správy, aby upozornili narušiteľov, aby opustili zakázanú oblasť.
Presne označí ľudí a vozidlá pre rýchle vyhľadávanie videa.
Technológia AcuSense vytvorí štítok na časovej osi videa vždy, keď sa objaví osoba alebo vozidlo. Pomocou tejto inovatívnej funkcie sledovania môžu koncoví používatelia rýchlo vyhľadávať vo videozázname ciele, ktoré ich zaujímajú.

Kde používať AcuSense

Naši zákazníci používajú produkty s podporou AcuSense pre širokú škálu obytných a obchodných aplikácií. Zákazníci Hikvision v súčasnosti používajú technológiu AcuSense na ochranu vnútorných a vonkajších priestorov na:

  • Domy
  • Fabriky
  • Sklady
  • Obchody
  • Parkovacie plochy, a iné

Varovať alebo informovať svetlom a zvukom

Vy a váš bezpečnostný personál nemôžete byť ostražití každú sekundu. Ale keď sú vybavené našou funkciou Live Guard, naše bezpečnostné kamery to dokážu. Kamery s funkciou Live-Guard automaticky odvrátia nezvaných hostí a narušiteľov svetlom a zvukom ešte predtým, než vstúpia do vašej lokality alebo budovy. Okrem toho si môžete prispôsobiť zvukové správy, ktoré sa majú vysielať prostredníctvom vašich bezpečnostných kamier, napríklad ako priateľské pripomienky.

-

Farebný pohľad aj v tme ColorVu

Temnota je dokonalým krytom pre vandalov a zlodejov... však? V našom prípade nie! S našou vlajkovou loďou ColorVu Technology pre zobrazovanie pri slabom osvetlení vykresľujú bezpečnostné kamery živé farby a detaily pri slabom svetle, dokonca až do 0,0005 luxu – ekvivalent hviezdneho svetla za bezmesačnej noci. Kedykoľvek pristúpite ku kamere s podporou ColorVu, aby ste skontrolovali aktivity na svojej stránke, uvidíte ju farebne, a to aj počas tmavých hodín.

Čo je technológia Hikvision ColorVu?

Špičková technológia ColorVu od spoločnosti Hikvision zachytáva vysokokvalitné plnofarebné video 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže váš bezpečnostný personál môže v noci chrániť ľudí a majetok s rovnako ostrým vykreslením ako pri dennom svetle.
Výkonná schopnosť technológie ColorVu zachytiť detaily pri slabom osvetlení vychádza z troch špecifických objavov:

DAHUA

 

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. (Dahua Technology)

je popredný svetový poskytovateľ inteligentných riešení a služieb internetu vecí zameraných na video. Na základe technologických inovácií ponúka Dahua Technology komplexné bezpečnostné riešenia, systémy a služby na vytváranie hodnôt pre mestské prevádzky, podnikový manažment a spotrebiteľov.
Ako popredný poskytovateľ bezpečnostných riešení ponúka Dahua komplexné riešenia pre rôzne aplikácie a vertikálne odvetvia vrátane riadenia dopravy, vládnych zariadení, maloobchodu, bankovníctva a financií atď. Aplikačné riešenia, ako je rozpoznávanie tváre a LPR, obsahujú nielen kamery, rekordéry a VMS, ale aj otvorené rozhrania pre pohodlnú integráciu tretích strán.

Produkty DAHUA

 

Spoločnosť Dahua, ktorá dodržiava filozofiu „Inovácie pre všetkých“, ponúka široké portfólio produktov súvisiacich s bezpečnosťou, od IPC, NVR, HDCVI kamier, HCVR, PTZ kamier, termokamier, kontroly prístupu, video interkomu, alarmov, mobilných zariadení a premávky produkty, zobrazenie a ovládanie, VMS atď. Produkty Dahua sú založené na otvorenej platforme, ktorá sa vyznačuje jednoduchou integráciou s partnermi tretích strán prostredníctvom štandardnej súpravy SDK.

Produkty od spolocnosti DAHUA:

  • Sieťové kamery, HDCVI kamery, PTZ kamery, termálne kamery
  • Sieťové rekordéry, HDCVI rekordéry
  • EZ-IP, video interkomy, kontrola prístupu a dochádzka

Inovatívna technológia

Spoľahlivá kvalita

End-to-End služba

Používame systémy značiek

ImageImageImageImageImageImage


 

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: