Domáce audio a videotelefóny

Domáce telefóny a videotelefóny sú zabezpečovacie systémy, ktoré pomáhajú chrániť váš dom či byt. Domáci videotelefón vám umožňuje vidieť na displeji osobu, ktorá stojí za dverami a zároveň s ňou komunikovať. Domáci vrátnik možno použiť len na komunikáciu s osobou za dverami.

Image

Sada domáceho videotelefónu obsahuje domáci videotelefón s farebným displejom a kamerovú jednotku. Kamera je umiestnená pri vchodových dverách alebo na bránke a samotný domáci videotelefón potom možno nainštalovať kdekoľvek v dome. Na displeji videotelefónu možno vidieť osobu, ktorá stojí za dverami a prostredníctvom mikrofónu a reproduktora je možné s osobou komunikovať bez toho, aby ste museli otvárať dvere. Domáci videotelefón môže byť tiež napojený na kamerovú jednotku s viac tlačidlami pre použitie vo viacerých bytových jednotkách.

Image

Domáce telefóny patria medzi zabezpečovacie systémy, ktoré ponúkajú iba audio komunikáciu s osobou stojacou za dverami. Komunikácia prebieha prostredníctvom slúchadla alebo bezdrôtového domáceho telefónu. Každý domáci telefón je napojený na dvernú audio jednotku (zvonček s reproduktorom a slúchadlom).

Image

Produkty výrobce Hikvision

Produktová rada Video Intercom spoločnosti Hikvision ponúka komplexný rad produktov, ktoré umožňujú efektívnejšie a pohodlnejšie obojsmerné overenie zvuku a videa pre kontrolu vstupu. Vyberte si z našich vysoko výkonných produktov na báze IP, analógových produktov alebo dvojvodičových produktov, ktoré vyhovujú vašim projektovým potrebám.

Všetky produkty je možné ľahko konfigurovať a spravovať pomocou platformy iVMS-4200. Ak používate produkty IP alebo dvojvodičového videokonverzora, naša mobilná aplikácia vám umožňuje diaľkové ovládanie. Použite ho na príjem hovorov, prehrávanie videa a dokonca na ňom odomknite dvere.

Naše systémy videointerkomu môžu byť tiež integrované s CCTV a výstražnými systémami. To zvyšuje ochranu produktov videointerkomu používaných v obytných štvrtiach alebo komerčných priestoroch, ktoré vyžadujú vyššiu úroveň zabezpečenia.

2-drôtová séria

Ľahko inštalovateľný interkomový systém, ktorý vyžaduje iba dva vodiče na napájanie, zvuk, video a prenos dát riadiaceho signálu.

  • Dvojvodičový videokonverzný systém Hikvision obsahuje vnútorné aj vonkajšie videokonferenčné stanice napájané distribútorom, ktorý potrebuje iba dva vodiče - jeden na napájanie a druhý na prenos zvuku a videa.
  • Toto nastavenie uľahčuje prácu pri aktualizácii starého systému interkomu. S menším počtom potrebných vodičov môžete jednoducho znova použiť tie z predchádzajúceho hardvéru. Inštalácia sa stáva ľahkou, rýchlou a nákladovo efektívnou.
  • Vďaka pokročilej kamere a technológii Power Line Communication (PLC) zaručuje náš produkt lepšiu kvalitu videa. Naša modulárna dverová stanica umožňuje flexibilné kombinácie modulov špecifických pre jednotlivé funkcie. Zostavte si najvhodnejšiu dverovú stanicu podľa svojich potrieb a vyberte si z niekoľkých možností modulov, ako sú čítačky kariet, menovky, klávesnice a ďalšie.
  • Vďaka integrácii so systémami CCTV a ľahšiemu diaľkovému ovládaniu pomocou mobilnej aplikácie sa úroveň zabezpečenia každého bydliska výrazne zvyšuje.

4-vodičová séria (analógová)

4-drôtové analógové produkty sú obľúbenou voľbou pre rezidenčné riešenia, ktoré zvyšujú zabezpečenie a vyrovnanosť vášho domova.

  • 4-drôtové analógové produkty sú populárnou voľbou pre rezidenčné riešenia. V tradičných domoch návštevníci klopú alebo používajú zvonček na dvere - a bezpečnosť neexistuje. Teraz 4-vodičový videokonferenčný kit Hikvision tento problém ľahko vyrieši a vytvorí pre váš domov väčšiu bezpečnosť a vyrovnanosť.
  • Vďaka funkcii plug-and-play nebudete v tomto videointerkom systéme potrebovať ani distribútora - vnútorné stanice môžu napájať vstupné stanice prostredníctvom 4-vodičového nastavenia, vďaka čomu je toto riešenie nákladovo efektívne, adaptabilné a ľahko sa dá Inštalácia.

Séria IP

Produkty videointerkomov série IP môžu slúžiť širokej škále scenárov vrátane bytov a predmestských domov.

  • Produkty videointerkomov série IP môžu slúžiť širokej škále scenárov vrátane bytov a predmestských domov. Pretože IP siete prenášajú väčšie množstvo dát, je možné dosiahnuť vyššiu kvalitu videa. Produkty série IP sa môžu pochváliť schopnosťami integrácie systému CCTV spolu s ďalšími funkciami, ako je správa mobilných aplikácií.
  • Zabezpečenie a pohodlie sa v tomto riešení IP interkom naozaj spájajú.

Domové zvončeky

Domový zvonček poskytuje funkcie ako základný interkom, alarm, riadenie prístupu a diaľkové ovládanie, ktoré zaručujú bezpečnosť a pohodlie používateľov pri vysokej nákladovej efektívnosti.


 

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: